HAKKIMIZDA

 

GÜVEN, DENEYİM VE KALİTE İSTER

Ayrıcalıklı projeler ve kalıcı değerler yaratmak hedefiyle kurulan Tuna İnşaat, 1982’den bugüne üstlendiği ve hayata geçirdiği projelerle hep güven inşa etmiştir. Konut, ticari-sanayi ve turizm-AVM alanlarında müteahhit ve geliştirici olarak bir çok prestijli proje yaratan Tuna İnşaat, kuruluş hedefinden hiç vazgeçmeden yoluna devam etmektedir.

35 yılı geçen inşaat deneyimi, profesyonel ama samimi ve içten yönetim anlayışı ve tüm Tuna yatırımlarında olduğu gibi asla ödün verilmeyen kalite tutkusu ile Tuna İnşaat orta ve büyük ölçekli projelere imza atmaktadır.

DOĞRU LOKASYONLARDA DOĞRU PROJE

‘Doğru lokasyonlarda, doğru proje ilkesi ile gayrimenkul yatırımı yapan Tuna İnşaat, arazi geliştirme ve/veya gelişmiş bölgelerde arsa temin etme yeteneğine sahiptir.

Müşterilerini ve yarattığı mekanlarda yaşayacak nihai kullanıcıların ihtiyaçlarını düşünerek projelerini şekillendirmektedir.

Sağlamlık, estetik, konfor ve çevreye saygı, Tuna İnşaat’ın tüm projelerinde vazgeçilmez ilkeler arasında yer almaktadır. Bu ilkelerin ulaşılabilir ve sürdürülebilir olması her zaman önceliklidir.

ŞEFFAF VE ESNEK ÇALIŞMA MODELİ

Tuna İnşaat; çalışanları, taşeronları ve ortakları kısacası paydaşları ile her zaman şeffaf ve güvene dayalı bir işbirliği içindedir. Uzman kadrosu ile doğru projeler oluşturmayı ve bunu herkes için kazançlı yatırımlara dönüştürmeyi görev edinen Tuna İnşaat, esnek çalışma modeli ile paydaşlarına farklı seçenekler sunmaktadır.